Aktualności

Uroczysty apel na budowie nowej Komendy Powiatowej Policji w Wałczu

5 kwietnia 2018 r., dokładnie w południe, odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wałczu. Zgodnie z planem już za niespełna 2 lata funkcjonariusze i pracownicy cywilni tej jednostki zmienią dotychczasowy adres i przeprowadzą się do nowoczesnej komendy przy ul. Zdobywców Wału Pomorskiego 90A.

„Przedszkolaki dla kierowców”

Nie działania represyjne, a zagadki i niespodzianki dla kierowców, przygotowali policjanci z wałeckiej jednostki, żandarmi i strażnicy gminni oraz przedszkolaki z „Bajki” z okazji nadchodzących świąt dla kierowców. Wspólnie przygotowana akcja ma na celu przypomnienie użytkownikom czterech kółek o właściwym zachowaniu na drodze, zwłaszcza w tym okresie, kiedy panuje wzmożony ruch na drodze.

„Wielkanocne zajączki dla kierowców”

Dzisiaj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wałeckiej komendy przeprowadzili coroczną akcję „Pisanki na drodze”. Działania, w trakcie których kierowcy otrzymywali świąteczne zajączki i pisanki, prowadzone były wspólnie z uczniami. Bezpieczeństwo na drodze, w okresie przedświątecznym i samych świąt to główny cel akcji,.

Reklama [A] - Maral - Hurtownia BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal eWałcz.pl?

NIE
TAK